|
z postu wolfy'ego:
Skąd się tacy frajerzy biorą?
Oddajcie wszystkie swobody obywatelskie w zamian za złudne poczucie bezpieczeństwa. Metoda stara jak świat, stara komunistyczna szkoła: straszono krwawą rewolucją Solidarności i agentami CIA w stanie wojennym, tak samo jak obecna inkarnacja ZSSR straszy banderowcami. Wszystko to ma być legitymizacją do łamania praw obywatelskich/deptania wolności.
hmmm o banderowcach mogę z Tobą chętnie porozmawiać... i nie jest to straszenie.... dziś właśnie ludziom z mózgu wodę robią media na....dalające na Rosję, która ma tyle jaj że potrafi odebrać to co ich... pedalskie kraje zach europy wcześniej dadzą dupy niż będą umierać za Gdańsk. O banderowcach poczytaj w książkach Siemaszki....a Ukraina to takie państwo jak afrykańska Kabinda w latach 70. co do ACTA to tylko dziecinada.... poczytaj coś o programie Echelon... i nikt nie protestuje...
|