Co mnie obchodzi jakiś poseł z PO? Przecież to nie moja, a twoja młodzieżówka.
Natomiast Tomaszewski powiedział w tym momencie absolutną prawdę, że Janowicz powinien się uderzyć we własną pierś, a nie obrażać innych wokół.
PS. Nie wiem o jakiej PACE mówisz, ale pewnie to jakiś twój żenująco niski poziom
http://pl.wikipedia.org/wiki/PaKA
Hehe, o tym mówisz? Już nie dziwię się czemu takie głupoty tu opowiadasz skoro oglądasz takie ścieki
Co jest lepsze? Ścibor Szpak, czy Kabaret Macież?
