Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26294
Stary 08.04.2014, 18:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Może POwski klakierze wrzucisz co o wypowiedzi Janowicza powiedział komuch z PO Biernat .

Blamażu? Czy krawaciarze tłumaczyli się z blamażu? Janowicz nie łapie tylko jednego, to nie wina kraju tylko władzy. Dlatego nawet POwskie klakiery zgadzają się z Tomaszewskim. Bo nie rozumieją o czym on mówi...

A co do wykresu, to nie ja go wrzuciłem tylko ty propagandzisto. I jak zostałeś wyśmiany to zasłaniasz się wykopem. Zgłoś się na PAKE
Co mnie obchodzi jakiś poseł z PO? Przecież to nie moja, a twoja młodzieżówka.

Natomiast Tomaszewski powiedział w tym momencie absolutną prawdę, że Janowicz powinien się uderzyć we własną pierś, a nie obrażać innych wokół.

PS. Nie wiem o jakiej PACE mówisz, ale pewnie to jakiś twój żenująco niski poziom


http://pl.wikipedia.org/wiki/PaKA
Hehe, o tym mówisz? Już nie dziwię się czemu takie głupoty tu opowiadasz skoro oglądasz takie ścieki

Co jest lepsze? Ścibor Szpak, czy Kabaret Macież?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 08.04.2014 o godz. 18:25.