Gwiaździsty napisał(a):

|
Wie ktoś czy kiedyś mieliśmy taką passę 2 pkt. w 6 meczach jak obecnie ? Od Moskala czy Kuli wymagano wiele a oni grali druzyną bez napastnika (chyba, ze ktoś nazwie tak Sikorskiego). Jak wyglądają teraz cuda Smudy, który wykończył P. Brozka własnie widać.
|
No tak rekordowo (przy takiej passie),dalej jestesmy w pierwszej czwórce.Obecna forma Brożka jak Sikorskiego.
Cytat:
|
ps. za stary jestem na granie, ale nawet teraz takiej szmaty jak Miśkiewicz z wolnego bym nie puścił ... i nie wierzę, że ligowy bramkarz potrafił to zrobić.
|
Nie mów hop za nim nie przeskoczysz.....
Pamiętasz akcje Żewłakow Boruc......?