Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 08.04.2014, 16:58
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś czy kiedyś mieliśmy taką passę 2 pkt. w 6 meczach jak obecnie ? Od Moskala czy Kuli wymagano wiele a oni grali druzyną bez napastnika (chyba, ze ktoś nazwie tak Sikorskiego). Jak wyglądają teraz cuda Smudy, który wykończył P. Brozka własnie widać.
No tak rekordowo (przy takiej passie),dalej jestesmy w pierwszej czwórce.Obecna forma Brożka jak Sikorskiego.

Cytat:
ps. za stary jestem na granie, ale nawet teraz takiej szmaty jak Miśkiewicz z wolnego bym nie puścił ... i nie wierzę, że ligowy bramkarz potrafił to zrobić.
Nie mów hop za nim nie przeskoczysz.....
Pamiętasz akcje Żewłakow Boruc......?
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 08.04.2014 o godz. 17:02.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując