wolfy napisał(a):

|
Zabawne, ale w ostatnim raporcie Reutersa nie ma Polski.
|
Zabawne (czy smutne) jest to jak interpretuje się ten tekst. Reuters uważa że środowisko kibolskie w Polsce nie jest godne poświęcenia mu uwagi, na równi z Hiszpańskim (?). Za to pod Europę podciąga Moskwę. Czyli zbyt daleko idące wnioski z artykułu.
Cytat:
However, as the appalling events in Sweden, when a Djurgarden fan in his 40s died after being assaulted on his way to a game in Helsingborg show, associated violence is still rife in many places.
Below we examine the current hooligan situation around Europe:
|
Czytałeś go czy bazujesz na wnioskach Weszło?
Jak coś masz źródło:
http://in.reuters.com/article/2014/0...0IS5V420140401
P.S.
Nie twierdze ze wnioski są złe i że nie masz racji... Twierdze jedynie że argument jest słaby.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA