|
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (2:0)
Skład: Miśkiewicz - Burliga - Głowacki - Dudka - Piotr Brożek - Chrapek - Uryga - Sarki - Garguła - Stilić - Paweł Brożek
Bramki: Paweł Brożek, Sarki, Stilić, Garguła
Zmiany: Burdenski, Szewczyk, Klarić
Ostatnio edytowane przez Galonek : 08.04.2014 o godz. 16:47.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|