pawkas1992 napisał(a):

Przydałby się Petrescu
|
Obecnie to brzmi jak "przydałby się Lewandowski". Obaj kiedyś, na początku kariery byli w naszym zasięgu.
Dzisiaj powinniśmy się cieszyć, że mamy Smudę
wikink1 napisał(a):

|
Nie mam czasu ale muszę to napisać .CZY WY wierzycie w to ze bez tak zwanego materiału ludzkiego w domyśle nowych dobrych zawodników nawet najlepszy trener możne coś osiagnac .Wisła potrzebuje nowego właściciela....................Od tego mieszania ta herbata słodsza nie będzie .
|
Racja. Ale tu bardziej chodzi o "miałeś chamie złoty róg".
Był moment, kiedy mogliśmy stać się silniejszym klubem, uzyskać lepszy wynik sportowy, stać się wizerunkowo tym czym Legia próbuje.
Teraźniejszość to równia pochyła.