Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9412
Stary 08.04.2014, 14:13
pawkas1992 napisał(a):Wyświetl post
Przydałby się Petrescu
Obecnie to brzmi jak "przydałby się Lewandowski". Obaj kiedyś, na początku kariery byli w naszym zasięgu.
Dzisiaj powinniśmy się cieszyć, że mamy Smudę

wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Nie mam czasu ale muszę to napisać .CZY WY wierzycie w to ze bez tak zwanego materiału ludzkiego w domyśle nowych dobrych zawodników nawet najlepszy trener możne coś osiagnac .Wisła potrzebuje nowego właściciela....................Od tego mieszania ta herbata słodsza nie będzie .
Racja. Ale tu bardziej chodzi o "miałeś chamie złoty róg".
Był moment, kiedy mogliśmy stać się silniejszym klubem, uzyskać lepszy wynik sportowy, stać się wizerunkowo tym czym Legia próbuje.
Teraźniejszość to równia pochyła.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2014 o godz. 14:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując