Nawet jak tam nie było działania osób trzecich- pod Smoleńskiem, to Tusk nie może dopuścić do tego, by PiS doszedł do władzy po "posprząta Towarzystwo"- jeśli umiędzynarodowi te śledztwo. Wyjdą wtedy takie jaja, że medialny parasol ochronny zozstanie złamany pod naporem pytań i ciekawych faktów.
Dlatego jestem pewien, że Tusk zrobi wszystko(a nawet więcej) by zostać na stołku bo na śmietnik historii nie pójdzie tylko on ale i być może Komorowski- a on nie może iść, bo wg różnych źródel jest on w duży sposób powiązany ze służbami specjalnymi

Nic nie insynuuję, ale niepokoi fakt, że swego czasu do Warszawy przyjeżdzał szef Komisji wyborczych w Rosji- czyli państwa ultra demokratycznego
