|
Nie mam czasu ale muszę to napisać .CZY WY wierzycie w to ze bez tak zwanego materiału ludzkiego w domyśle nowych dobrych zawodników nawet najlepszy trener możne coś osiagnac .Wisła potrzebuje nowego właściciela....................Od tego mieszania ta herbata słodsza nie będzie .
|