Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4828
Stary 08.04.2014, 13:52
za kilka lat gdy wyczerpią się wszystkie"brzozy" ,pijany generał w kokpicie"," kłótnia generała Błasika z Protasiukiem", , gdy odnajdą "zagubiony" monitoring , wszyscy umoczeni z tuskiem,sikorskim, komorowskim, klichem jednym i drugim , zakrzykną wspólnym chórem , oni tak wierzyli rosjanom , a zostali tak oszukani , wyborcza z olejnik i lisem będą łzy ocierać biedakom, naród lemingowy będzie współczuł , tak to się zakończy , przecież do dzisjaj wielu wierzy że w Katyniu mordowali Niemcy.....
Odpowiedz cytując