1) Nie tak samo. Bo jak sobie ktoś zaadoptuje dziecko to dostanie góra 500, przy trzech góra 1500. A w Twojej propozycji krezus na adopcji trójki dzieci nie płaci w ogóle podatku. Potrafisz liczyć?
2) Jakie zabieranie? Zabierane będzie tyle samo. Tylko dawane będzie wychowującym dzieci, biednym więcej bogatym mniej.
3) To Ci tłumaczę że to pole do patologii.
4) To miej pretensje do PO, że zatrudniła armię nowych urzędasów. A nie czepiaj się PiSu.
5) To że przypinasz PiSowi łatkę socjalistów, mimo że sam stwierdziłeś, że obniżyli podatki najbogatszym. Schizofrenia?
6) Mylisz socjalizm z efektywnym rządzeniem. Jak trzeba to bogaci muszą ponieść większe koszty niż biedni. Dlaczego? Wynika to z logiki.
7) Pewnie, że jeżeli KNP zamiast demaskować nocną zmianę, zajmuje się walką z pisem to niczym się nie różni od czerwonej hołoty. Plujesz na PiS? To tak jak Palikot, Miller i reszta komuchów, szczere gratulacje
