Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26272
Stary 08.04.2014, 11:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Widzisz sołtysie obrazki są fajne, pod warunkiem, że nie manipulują. Niestety ty inaczej nie potrafisz, nawet obrazkami próbujesz ogłupiać lemingi.


l-------------------------500E------------------------l----------------500-1000E-----------------l-->1000E--l

Tak powinna proporcjonalnie wyglądać os pozioma wykresu który wrzuciłeś. Oczywiście wygląda inaczej i leming może odnieść wrażenie że zarabiających pona 1000E jest wielu. Typowa propagandowa manipulacja sołtysie, dumny jesteś?

Na takie prostackie zagrywki leming się nabierze ale każdy inny uśmiechnie się z politowaniem. Ten wykres sołtysie niech będzie symbolem twojej niezachwianej postawy bezkompromisowego manipulanta
Hehe, jednak w gimnazjum nie nauczyli poprawnie odczytywać wykresów

Jak grupa do 500 euro może być największa skoro osób, które dostają płacę minimalną (ok. 400 euro) jest jedynie ok. 1 mln. Największą grupę stanowią osoby zarabiające między dominantą, a średnią krajową i jest to ok. 40% ogółu. Maksymalnie średnią krajową dostaje 2/3 pracujących co jest typowe dla rozkładu zarobków na świecie.

Wykres jest dobry, bo na podstawie danych o pensjach za rok 2010 z GUS-u. Felerem jest to, że nie potrafisz zupełnie tego odczytać.