Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4827
Stary 08.04.2014, 09:48
Przecież jeżeli to był zwykły wypadek to powinno im (PO- jako rządzącym) zależeć i to właśnie im najbardziej żeby to wyjaśnić. Nawet gdyby komisja czy jakieś ciało komisjo-podobne miała się składać tylko z ludzi PIS – proste jeżeli są czyści to jak najszybciej to wyjaśnić w 100%
A jednak to ciągnie się jak flaki z olejem, budząc coraz więcej wątpliwości i niejasności. I choć jestem sceptykiem co do teorii zamachowych to postępowanie rządu przekonuje mnie ,że cos tam jest nie tak jak głosi jedynie słuszna linia rządowa.
No bo albo mają coś za uszami i nie chcą tego wyjaśnić , albo są aż tak nieudolni ,że tego nie potrafią – innego wyjścia nie ma. Jak mają cos za uszami to są to zwykli mordercy, a jak nie maja to są kompletnymi nieudacznikami na dodatek idiotami. Masakra ,że ktoś taki jest przy władzy.
Odpowiedz cytując