emj10 napisał(a):

Drozd widzisz tylko pismo obrazkowe i same obrazki docierają do ćwierćinteligentów, dlatego wrzucam, aby niektórzy to zrozumieli 
.
|
Widzisz sołtysie obrazki są fajne, pod warunkiem, że nie manipulują. Niestety ty inaczej nie potrafisz, nawet obrazkami próbujesz ogłupiać lemingi.
l-------------------------500E------------------------l----------------500-1000E-----------------l-->1000E--l
Tak powinna proporcjonalnie wyglądać os pozioma wykresu który wrzuciłeś. Oczywiście wygląda inaczej i leming może odnieść wrażenie że zarabiających pona 1000E jest wielu. Typowa propagandowa manipulacja sołtysie, dumny jesteś?
Na takie prostackie zagrywki leming się nabierze ale każdy inny uśmiechnie się z politowaniem. Ten wykres sołtysie niech będzie symbolem twojej niezachwianej postawy bezkompromisowego manipulanta