Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26265
Stary 08.04.2014, 07:35
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Drozd widzisz tylko pismo obrazkowe i same obrazki docierają do ćwierćinteligentów, dlatego wrzucam, aby niektórzy to zrozumieli
.
Widzisz sołtysie obrazki są fajne, pod warunkiem, że nie manipulują. Niestety ty inaczej nie potrafisz, nawet obrazkami próbujesz ogłupiać lemingi.


l-------------------------500E------------------------l----------------500-1000E-----------------l-->1000E--l

Tak powinna proporcjonalnie wyglądać os pozioma wykresu który wrzuciłeś. Oczywiście wygląda inaczej i leming może odnieść wrażenie że zarabiających pona 1000E jest wielu. Typowa propagandowa manipulacja sołtysie, dumny jesteś?

Na takie prostackie zagrywki leming się nabierze ale każdy inny uśmiechnie się z politowaniem. Ten wykres sołtysie niech będzie symbolem twojej niezachwianej postawy bezkompromisowego manipulanta
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.04.2014 o godz. 07:50.
Hej Nasz TS !!