Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26263
Stary 07.04.2014, 22:51
Cytat:
W tym POwski klakierze, że nikt jej nie fałszuje. A to znaczy że popierać dziś PO PSL SLD to obciach i dowód problemów z głową. To że medialna propaganda już przygotowuje grunt do przekrętu jest normalne. Ale nie tym razem .
A nie sądzisz, że ta ankieta jest trochę niereprezentatywna w skali ogólnej? Po pierwsze jesteśmy na forum kibicowskim (chociaż z tym możnaby polemizować) więc wiadomo, że wszelkiej maści lewackie partie stoją tu na przegranej pozycji, że PO tutaj nie będzie kochane z racji nie tylko złych rządów ale i walki z kibicami. Po drugie domyślam się, że większość z użytkowników forum to ludzie młodzi do 25 roku życia, kolejną grupą są pewnie osoby do 45 roku życia a tych powyżej 45 jest tutaj mało. Stąd też małe uwielbienie dla archaicznego SLD a spore do KNP, które ma uznanie wśród młodzieży. Po trzecie, znajdujemy się w interneciea tu z kolei też uwielbieniem cieszy się KNP i zapewne Ruch Narodowy co nie przełoży się na realne poparcie.. Po czwarte PSL ma największe poparcie na wsiach, wśród rolników a zakładam też, że bywalcami tego tematu nie są rolnicy czy ich rodziny.
Stąd ta ankieta nie jest miarodajna no ale nie ma to jak się na owej oprzeć żeby później sobie i ludziom wmawiać, że wybory na bank sfałszowane bo na forum Wisły, w temacie politycznym, gdzie głosują kibice i w większości osoby młode wyniki były zupełnie inne. Śmieszny jesteś. Ale tym razem udałeś chociaż, że ryzykujesz bo stawiasz teze niby w ciemno i dopiero oczekujesz na jej potwierdzenie po wyborach - ruch godny uwagi i pochwały.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.