W czym ta ankieta jest obiektywna? Jeśli za 50 dni wyniki będą inne i wygra PO, a PSL będzie 4 przed KNP, czy Ruchem Narodowym to co zrobisz? Może jakiś zakładzik po ostatnim wycofaniu się chyłkiem z zakładu w temacie ekstraklasa? Jak to miało być, Wisła mistrzem?
Mam nawet pomysł na temat wyborczy. Jesteś chętny pobawić się w symulację wyborów do europarlamentu?