Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 07.04.2014, 22:01
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Breaking Bad, polecacie? Zacząłem 2 serię i tak średnio ogólnie na razie to idzie. Myślicie, że się rozkręci ?
Dla mnie najlepszy serial jak kiedykolwiek powstal!!! Gra o Tron zupelnie inny klimat ale tez bardzo wysoki poziom... moge smialo polecic te seriale.
Odpowiedz cytując