johny96 napisał(a):

|
Breaking Bad, polecacie? Zacząłem 2 serię i tak średnio ogólnie na razie to idzie. Myślicie, że się rozkręci ?
|
Dla mnie najlepszy serial jak kiedykolwiek powstal!!!

Gra o Tron zupelnie inny klimat ale tez bardzo wysoki poziom... moge smialo polecic te seriale.