Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 07.04.2014, 22:00
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Breaking Bad, polecacie? Zacząłem 2 serię i tak średnio ogólnie na razie to idzie. Myślicie, że się rozkręci ?
Breaking Bad jak dla mnie jeden z najlepszych seriali jakie ogladałem ale z gustami nie sie dyskutuje.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując