Drozd widzisz tylko pismo obrazkowe i same obrazki docierają do ćwierćinteligentów, dlatego wrzucam, aby niektórzy to zrozumieli
Kocur, ja też piszę o zarobkach z własnego doświadczenia. W tym roku stuknie 7 rok w branży, a zaczynałem od zera. W moim przypadku dwa języki biegle i dwa intermediate. Na branży IT się nie znam zupełnie, chyba że na e-commerce, czy start-upach.
Wracając do Węgier to zaraz napiszę co sądzę na ten temat opierając się na moich postach z przeszłości.