Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26258
Stary 07.04.2014, 21:51
Drozd widzisz tylko pismo obrazkowe i same obrazki docierają do ćwierćinteligentów, dlatego wrzucam, aby niektórzy to zrozumieli

Kocur, ja też piszę o zarobkach z własnego doświadczenia. W tym roku stuknie 7 rok w branży, a zaczynałem od zera. W moim przypadku dwa języki biegle i dwa intermediate. Na branży IT się nie znam zupełnie, chyba że na e-commerce, czy start-upach.

Wracając do Węgier to zaraz napiszę co sądzę na ten temat opierając się na moich postach z przeszłości.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.04.2014 o godz. 21:59.