Drozd napisał(a):

A grałeś Ty kiedy choćby w okręgówce? Awansowałeś do wyższej ligi? Nie bądź śmieszny.
Górnik Kasperczaka spadł bo był najsłabszy? Proszę Cię.
Od sześciu meczy nie wygraliśmy bo graliśmy z lepszymi? Proszę cię.
Gdyby o mistrzostwie decydowały umiejętności to mistrz byłby w stanie w pięciu pucharowych meczach z Turkami i Cypryjczykami strzelić chociaż jedną jedyną bramkę. Przestań się wreszcie oszukiwać. Wystarczy że inni Cię oszukują.
|
Tak się składa że grałem...
Górnik Kasperczaka spadł bo zdobył najmniej punktów i wg. tabeli był najsłabszy.
A to co piszesz o Cyprze czy Turcji pokazuje jaką masz wiedzę w temacie. Umiejętności tak jak w piłce tak w innych dziedzinach życia mają znaczenie, no ale to jest tylko moje zdanie.
I skoro tak utożsamiasz się z klubem to czemu nie grasz w Wiśle i nie robisz tej krucjaty o której piszesz
