Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 07.04.2014, 20:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A grałeś Ty kiedy choćby w okręgówce? Awansowałeś do wyższej ligi? Nie bądź śmieszny.

Górnik Kasperczaka spadł bo był najsłabszy? Proszę Cię.

Od sześciu meczy nie wygraliśmy bo graliśmy z lepszymi? Proszę cię.

Gdyby o mistrzostwie decydowały umiejętności to mistrz byłby w stanie w pięciu pucharowych meczach z Turkami i Cypryjczykami strzelić chociaż jedną jedyną bramkę. Przestań się wreszcie oszukiwać. Wystarczy że inni Cię oszukują.
Tak się składa że grałem...
Górnik Kasperczaka spadł bo zdobył najmniej punktów i wg. tabeli był najsłabszy.

A to co piszesz o Cyprze czy Turcji pokazuje jaką masz wiedzę w temacie. Umiejętności tak jak w piłce tak w innych dziedzinach życia mają znaczenie, no ale to jest tylko moje zdanie.
I skoro tak utożsamiasz się z klubem to czemu nie grasz w Wiśle i nie robisz tej krucjaty o której piszesz
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując