Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
9405
07.04.2014, 19:54
brylant17
napisał(a):
Michał Probierz wrócił na stare śmieci i został trenerem Jagiellonii Białystok.Można powiedzieć,że kolejny zespół będzie pikował w dół....
Misio-skoczek.
Ciekawe czy dotrwa tam choć do końca roku... bez Franka i Grosickiego.
arti