Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4824
Stary 07.04.2014, 17:31
Pod ekspertyzami musi się ktoś podpisać a chętnych nie widać. Dlatego po trzech latach się ocknęli i montują podkładkę problem taki, że niechcący detektory wykryły TNT i znowu nie ma chętnych się podpisać ...

Wszyscy wiedzą, że sprawa już dawno się rypła i konsekwencje to tylko kwestia czasu. To na tyle zasadnicza sprawa, że przeproś nie będzie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując