|
A grałeś Ty kiedy choćby w okręgówce? Awansowałeś do wyższej ligi? Nie bądź śmieszny.
Górnik Kasperczaka spadł bo był najsłabszy? Proszę Cię.
Od sześciu meczy nie wygraliśmy bo graliśmy z lepszymi? Proszę cię.
Gdyby o mistrzostwie decydowały umiejętności to mistrz byłby w stanie w pięciu pucharowych meczach z Turkami i Cypryjczykami strzelić chociaż jedną jedyną bramkę. Przestań się wreszcie oszukiwać. Wystarczy że inni Cię oszukują.
|