Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 07.04.2014, 15:46
A grałeś Ty kiedy choćby w okręgówce? Awansowałeś do wyższej ligi? Nie bądź śmieszny.

Górnik Kasperczaka spadł bo był najsłabszy? Proszę Cię.

Od sześciu meczy nie wygraliśmy bo graliśmy z lepszymi? Proszę cię.

Gdyby o mistrzostwie decydowały umiejętności to mistrz byłby w stanie w pięciu pucharowych meczach z Turkami i Cypryjczykami strzelić chociaż jedną jedyną bramkę. Przestań się wreszcie oszukiwać. Wystarczy że inni Cię oszukują.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując