Proponuję wklej sobowtórze swoje wszystkie posty, które napisałeś od założenia multikonta od początku kwietnia w następnym komentarzu i wtedy zadaj pytanie kogo komentarze są żałosne. Ok?
Dziwne, że kręcą się one koło tych samych tematów i tych samych forumowiczów, a ich poziom intelektualny i gramatyczny powala, acz w negatywnym tego słowa znaczeniu
