|
emj10 jedna prośba , jak potrafisz to się zachowuj , bo Twoje teksty o sobowtórach czy inne są naprawdę żałosne
ciekawe są te Twoje wklejki, ostatnia niebieska o specjalistach...., człowieku zrozum w Polsce żyje kilkanaście milionów pracujących , ile z nich to Twoi SPECJALIŚCI?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 07.04.2014 o godz. 14:34.
|