Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ
Offline
#
26238
07.04.2014, 13:16
Szanowny Drozd'ie zechciałbys sie odnieść do mojego postu z 04.04 z 10:01 . Bo coś ta nasza dyskusja zamrła a powiem szczerze bardzo jestem ciekaw odpowiedzi.
Pozdrawiam
Kroq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kroq
Znajdź inne posty napisane przez Kroq