!!IRIVER!! napisał(a):

We'll see... Legia zawsze generowała frekwencję i teraz, bez względu na bojkot, też ją wygeneruje - o ile oczywiście do meczu u nas dojdzie
|
Nie twierdze, że nie. Jednak protest i żenujące wyniki piłkarzy raczej nie nakręcą wysokiej frekwencji.