Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 07.04.2014, 12:30
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
We'll see... Legia zawsze generowała frekwencję i teraz, bez względu na bojkot, też ją wygeneruje - o ile oczywiście do meczu u nas dojdzie
Nie twierdze, że nie. Jednak protest i żenujące wyniki piłkarzy raczej nie nakręcą wysokiej frekwencji.
Odpowiedz cytując