Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 07.04.2014, 11:05
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
O jakiej frekwencji w obecnej sytuacji mówisz? 15 tysięcy?
We'll see... Legia zawsze generowała frekwencję i teraz, bez względu na bojkot, też ją wygeneruje - o ile oczywiście do meczu u nas dojdzie
Odpowiedz cytując