|
Patrząc na tą rundę dokładnie widać jak ważni w tym zespole są:
Boguski - jego gra irytuje, ale potrafi przytrzymać, rozegrać, zabrać piłkę, dograć
Jovanovic - bez niego obrona jest po prostu źle ułożona i nie ma możliwości dobrego ustawienia.
Do tego gramy bez napastnika, bo Brożek ma kontuzje i jego gra jest wręcz żenująca momentami.
Obrona z Nalepą, Urygą i Brożkiem nadaje się na walkę o awans do ekstraklasy,a nie na puchary.
Mnie ostatnie wyniki nie dziwią patrząc na nasz rozwalony kontuzjami skład. Do tego ratujemy się zawodnikami, którzy z jakiś przyczyn ostatnio byli bez formy zanim do nas przyszli (Stilic, Brożkowie, Dudka). To może się udać na krótką mete lub wtedy gdy nie ma kontuzji i kartek, a trener potrafi to wszystko skleić do kupy.
W obecnej sytuacji nawet Smuda nie jest w stanie zrobić drużyny walczącej o tytuł z kadrą w składzie której mamy Nalepe, Uryge, gramy bez napastnika, obrona jest przymusowo źle zestawiona. Widać, że jest obecnie brak zrozumienia i chemi, która była w poprzedniej rundzie.
No, ale z taką kadrą mieliśmy spadać, a jesteśmy na miejscu 3cim. W tabeli wygląda to bardzo dobrze. Dlatego ja nie rozpaczam oglądam i sercem liczę na poprawę chociaż rozum się śmieje patrząc na kadre i kontuzje.
|