|
Nad obecną grą należy spuścić zasłonę milczenia. O ile na jesień dało się to oglądać i widać było światełko nadziei na lepszą grę i tyle wiosna to dramat. Ostatni przyzwoity mecz odbył się w lutym w derbach.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|