Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 06.04.2014, 23:55
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Berg podobno nie katowal legionistow ( sami byli tym zaskoczeni ) w obozie zimowym tak jak wiekszosc fachowcow mysli szkoleniowej w polsce i jakos po warszawskiej druzynie nie widac zeby oddychali rekawami po 60 minutach , sory ale dla mnie Smuda byl jest i bedzie zawsze trenerem drwali z 1-2-3 ligi - po prostu Smuda zyje czasami Piechniczkowymi i dawaniem w dupslo az sie pozygaja w jakis Zakopanych albo innych "kurortach" , zero pomyslu na gre - ja to nazywam zero znajomosci pilki noznej- zero taktyki , jeden wielki chaos bazujacy tylk na drwalach ktorzy biegeaja dopoki nie padna , nie ma pomyslu, nie ma taktyki ...jedynie co go broni to ten cyrk w naszym klubie, brak 18 meczowej, brak kasy, brak organizacji, profesjonalnosc, brak wszystkiego - ale sam sie na to zgodzil wiec ma za swoje , kazdy szanujacy sie trener nie przyszedlby latem do naszego klubu, wiedzac co tu sie dzieje i jak to groteskowo wyglada
Najlepszy w Legii i zapewne w całej lidze Radović nie trenuje w zasadzie w ogóle, podobnie jak kiedyś Ljuboja. To są goście, którzy grają w dziadka, wykonują treningi czysto w piłkarskie, ale nie dostają petardy bo żle to na nich wpływa. Dlatego Rado nie pójdzie grać do poważnej ligi tak jak kariery nie zrobił świetny technicznie Stilć
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując