AntyMod napisał(a):

|
Berg podobno nie katowal legionistow ( sami byli tym zaskoczeni ) w obozie zimowym tak jak wiekszosc fachowcow mysli szkoleniowej w polsce i jakos po warszawskiej druzynie nie widac zeby oddychali rekawami po 60 minutach , sory ale dla mnie Smuda byl jest i bedzie zawsze trenerem drwali z 1-2-3 ligi - po prostu Smuda zyje czasami Piechniczkowymi i dawaniem w dupslo az sie pozygaja w jakis Zakopanych albo innych "kurortach" , zero pomyslu na gre - ja to nazywam zero znajomosci pilki noznej- zero taktyki , jeden wielki chaos bazujacy tylk na drwalach ktorzy biegeaja dopoki nie padna , nie ma pomyslu, nie ma taktyki ...jedynie co go broni to ten cyrk w naszym klubie, brak 18 meczowej, brak kasy, brak organizacji, profesjonalnosc, brak wszystkiego - ale sam sie na to zgodzil wiec ma za swoje , kazdy szanujacy sie trener nie przyszedlby latem do naszego klubu, wiedzac co tu sie dzieje i jak to groteskowo wyglada
|
Najlepszy w Legii i zapewne w całej lidze Radović nie trenuje w zasadzie w ogóle, podobnie jak kiedyś Ljuboja. To są goście, którzy grają w dziadka, wykonują treningi czysto w piłkarskie, ale nie dostają petardy bo żle to na nich wpływa. Dlatego Rado nie pójdzie grać do poważnej ligi tak jak kariery nie zrobił świetny technicznie Stilć