jedenzero napisał(a):

palikot, nie jest to wymysł "pismaków", bo o całej sytuacji jest też wzmianka na stronie koszykarek Widzewa: http://widzewkosz.pl/skandal-w-bydgoszczy
Nie sądzę, żeby cokolwiek obchodził Ich konflikt Osucha z kibicami Zawiszy.
|
termin kibol użyty w tekście, jest dowodem na to, że jednak jakiś związek jest na rzeczy...
to jest kolejny pretekst by niszczyć ruch kibicowski, całe to wiązanie bandyckich patologicznych czynów z dopingiem, oprawą, racami i szerszą grupą kibiców temu służy. O wiele bardziej uwidaczniane w momencie kiedy jest konflikt.
dziwne
