Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4705
Stary 06.04.2014, 23:09
jedenzero napisał(a):Wyświetl post
palikot, nie jest to wymysł "pismaków", bo o całej sytuacji jest też wzmianka na stronie koszykarek Widzewa: http://widzewkosz.pl/skandal-w-bydgoszczy
Nie sądzę, żeby cokolwiek obchodził Ich konflikt Osucha z kibicami Zawiszy.
termin kibol użyty w tekście, jest dowodem na to, że jednak jakiś związek jest na rzeczy...

to jest kolejny pretekst by niszczyć ruch kibicowski, całe to wiązanie bandyckich patologicznych czynów z dopingiem, oprawą, racami i szerszą grupą kibiców temu służy. O wiele bardziej uwidaczniane w momencie kiedy jest konflikt.

dziwne
Ostatnio edytowane przez palikot : 06.04.2014 o godz. 23:12.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując