palikot napisał(a):

Dziwnym trafem teraz skonfliktowani z klubem kibole Zawiszy okradają koszykarki, a kibole Wisły z legitymacją SKWK i TSW biją biednych studentów i zwalniają z pracy parkingowych... oczywiście "przypadkiem" wszystko się zdarzyło.
Jak Staruch i Legia wojowała to też oczywiście przypadkiem Staruch kradł dowody osobiste i przechowywał je w domu i handlował narkotykami...
Wszystko to takie dziwne...
|
palikot, nie jest to wymysł "pismaków", bo o całej sytuacji jest też wzmianka na stronie koszykarek Widzewa:
http://widzewkosz.pl/skandal-w-bydgoszczy
Nie sądzę, żeby cokolwiek obchodził Ich konflikt Osucha z kibicami Zawiszy.