Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4704
Stary 06.04.2014, 22:46
palikot napisał(a):Wyświetl post
Dziwnym trafem teraz skonfliktowani z klubem kibole Zawiszy okradają koszykarki, a kibole Wisły z legitymacją SKWK i TSW biją biednych studentów i zwalniają z pracy parkingowych... oczywiście "przypadkiem" wszystko się zdarzyło.

Jak Staruch i Legia wojowała to też oczywiście przypadkiem Staruch kradł dowody osobiste i przechowywał je w domu i handlował narkotykami...

Wszystko to takie dziwne...
palikot, nie jest to wymysł "pismaków", bo o całej sytuacji jest też wzmianka na stronie koszykarek Widzewa: http://widzewkosz.pl/skandal-w-bydgoszczy
Nie sądzę, żeby cokolwiek obchodził Ich konflikt Osucha z kibicami Zawiszy.
Odpowiedz cytując