Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4702
Stary 06.04.2014, 22:19
jedenzero napisał(a):Wyświetl post
Czasami "państwowa milicja" na różnego rodzaju imprezach sportowych by się przydała. Bo kiedy czyta się takie newsy jak ten: http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...__Bo_byly.html
to wypadałoby tylko zacytować klasyka "(...) idioci, z szambem w głowie".
Dziwnym trafem teraz skonfliktowani z klubem kibole Zawiszy okradają koszykarki, a kibole Wisły z legitymacją SKWK i TSW biją biednych studentów i zwalniają z pracy parkingowych... oczywiście "przypadkiem" wszystko się zdarzyło.

Jak Staruch i Legia wojowała to też oczywiście przypadkiem Staruch kradł dowody osobiste i przechowywał je w domu i handlował narkotykami...

Wszystko to takie dziwne...
Ostatnio edytowane przez palikot : 06.04.2014 o godz. 22:23.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując