|
Niebywałe jest to, co stało się w ostatnich 3 meczach. O ile porażkę z Zawiszą, z trudem, bo trudem ale przełknąłem, o tyle Lubin i Łódź są nie do przyjęcia. Skandal, ....a. Ale jeszcze bardziej niebywałe jest to, że mimo bilansu z ostatnich sześciu meczy: 0-2-4 i gole 4-9, jesteśmy wciąż na podium... o.O Oczywiście jutro Ruch nas może zrzucić, ale nie będę zaskoczony, jeśli Korona pokusi się o niespodziankę. Zresztą... chyba dla naszych realna jest wizja i chęć 4.miejsca po rundzie zasadniczej. I tak niemal pewnym jest, że przyjdzie nam jechać do Poznania, a żadna z ekip typu Ruch czy Pogoń nie wygeneruje takiej frekwencji jak... Legia, a to 4.miejsce nam Legię u siebie gwarantuje. I... przy realnym i to bardzo 8.miejscu Cracovii - derby na R22.
Szczerze to dla mnie frajerem rundy może zostać Górnik, który raczej przegra z Lechem, a Jagiellonia, Cracovia i Lechia mogą śmiało wygrać ostatnią kolejkę i zepchnąć Zabrze na 9.miejsce.
|