St Yabol napisał(a):

teoria spiskowa nr 1.
Wisła poprostu nie chce grać w pucharach. Zajmiemy bezpieczne 4-5 miejsce tak żeby dostać jak największą kasę ale tak żeby nie grać w pucharach.
|
Będąc dokładnym, to 4 miejsce

Wtedy mamy jeden mecz więcej u siebie, więc odpadają koszta wyjazdu
