Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26232
Stary 06.04.2014, 19:57
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Gratulacje dla Orbana i serdeczny c.huj w dupę TVP1 za tak przeraźliwie chamsko zmontowany materiał o wyborach na Węgrzech że mam ochotę każdemu kto do tego rękę przyłożył dać w mordę.
Co ciekawego wymyślili? Tuba przekłamania mnie dziś ominęła.