Kocur napisał(a):

|
Gratulacje dla Orbana i serdeczny c.huj w dupę TVP1 za tak przeraźliwie chamsko zmontowany materiał o wyborach na Węgrzech że mam ochotę każdemu kto do tego rękę przyłożył dać w mordę.
|
Co ciekawego wymyślili? Tuba przekłamania mnie dziś ominęła.