|
[QUOTE=Kocur;1357354]Gratulacje dla Orbana i serdeczny c.huj w dupę TVP1 za tak przeraźliwie chamsko zmontowany materiał o wyborach na Węgrzech że mam ochotę każdemu kto do tego rękę przyłożył dać w mordę.[/
skąd weżmiesz czas na to?żeby lać w mordę, dołóż tvn,polsat,miesiące, lata cięzkiej pracy żeby wszystkich "docenić", żal po prostu żal, a powyżej gośc pisze coś o dzienniku bałtyckim....
|