Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4693
Stary 06.04.2014, 18:53
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
No właśnie - wiele razy tu czytałem, że nie Spółce Cupiała "prawdziwi" kibicują tylko Wiśle, a raban o SA Cupiała przecież, a to nawet sekcja TS nie jest przecież.
Reszta o czym piszesz ok , poza tym, że jak prezes SA może środowiska TS skłócać
Logiki mi w tym brakuje.
Wisła Kraków Spółka Akcyjna. Spadkobierca tradycji wielosekcyjnego TS Wisła Kraków, z którego w grudniu 1997 wydzielono sekcję piłki nożnej mężczyzn tworząc sportową spółkę akcyjną (SSA), której właścicielem został Bogusław Cupiał.

Wisla krakow S.A musi paść całkowicie by można było powołać TS Wisła Kraków ( sekcja pilki ) z data założenia 1906 ....

ps) nie jestem ekspertem - tak mi sie tylko wydaje ...)(
Odpowiedz cytując