element napisał(a):

A my jako kibice mamy prawo mieć własne zdanie na temat prezesa klubu, któremu kibicujemy.
I możemy bojkotować i nie chodzić na mecze. I wyrzucać z posady. Bo to nasze zdanie, a Ty masz swoje i chodzisz na mecze.
Piszesz o prawach i własnym zdaniu, a po chwili narzucasz komuś co ma robić (czy bojkotować czy chodzić na mecze).
Bednarz jest zarazą wyniszczającą ten klub i środowiska kibicowskie Wisły od środka.
Nie możemy tego akceptować. Ty możesz mieć swoje zdanie.
|
No właśnie - wiele razy tu czytałem, że nie Spółce Cupiała "prawdziwi" kibicują tylko Wiśle, a raban o SA Cupiała przecież, a to nawet sekcja TS nie jest przecież.
Reszta o czym piszesz ok , poza tym, że jak prezes SA może środowiska TS skłócać

Logiki mi w tym brakuje.