|
A my jako kibice mamy prawo mieć własne zdanie na temat prezesa klubu, któremu kibicujemy.
I możemy bojkotować i nie chodzić na mecze. I wyrzucać z posady. Bo to nasze zdanie, a Ty masz swoje i chodzisz na mecze.
Piszesz o prawach i własnym zdaniu, a po chwili narzucasz komuś co ma robić (czy bojkotować czy chodzić na mecze).
Bednarz jest zarazą wyniszczającą ten klub i środowiska kibicowskie Wisły od środka.
Nie możemy tego akceptować. Ty możesz mieć swoje zdanie.
Ostatnio edytowane przez element : 06.04.2014 o godz. 18:16.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|