Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4687
Stary 06.04.2014, 18:06
Jak to jest, że tzw. "prawdziwi kibice" Wisły Kraków ustalają składy w temacie "Konkurs o Wiśle", zakładają tematy o Franciszku Smudzie w którym oddają głosy na "nie" w sondzie na pytanie "czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?", narzekają na ceny biletów i piszą w shoutbox-ie i tematach meczowych kto ma wejść na boisku, a kto nie?

Cupiał się wielu z nich nie podoba? zatrudniony przez niego trener, jego decyzje i piłkarze? a może ceny biletów nie odpowiadają?
To jest jego prywatna działalność!

jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę zbytnio ani w mobilizację naszego teamu "gwiazd", ani w umiejętności "trenera-motywatora".
Pytam się z tego miejsce, jakim prawem bezczelnie ironizujesz, wyśmiewasz i obrażasz naszą drużynę i trenera?
Jak Ci się coś nie podoba to możesz olać ten twór. Dziwie się, że jako jeden z "kumatych" nie wpadłeś na to wcześniej.
Dziwne.
Ostatnio edytowane przez element : 06.04.2014 o godz. 18:09.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując