Jak to jest, że tzw. "prawdziwi kibice" Wisły Kraków ustalają składy w temacie "Konkurs o Wiśle", zakładają tematy o Franciszku Smudzie w którym oddają głosy na "nie" w sondzie na pytanie "czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?", narzekają na ceny biletów i piszą w shoutbox-ie i tematach meczowych kto ma wejść na boisku, a kto nie?
Cupiał się wielu z nich nie podoba? zatrudniony przez niego trener, jego decyzje i piłkarze? a może ceny biletów nie odpowiadają?
To jest jego prywatna działalność!
jerry.lii.lewis napisał(a):

|
Nie wierzę zbytnio ani w mobilizację naszego teamu "gwiazd", ani w umiejętności "trenera-motywatora".
|
Pytam się z tego miejsce, jakim prawem bezczelnie ironizujesz, wyśmiewasz i obrażasz naszą drużynę i trenera?
Jak Ci się coś nie podoba to możesz olać ten twór. Dziwie się, że jako jeden z "kumatych" nie wpadłeś na to wcześniej.
Dziwne.