Konrad. napisał(a):

Rozumiem, że gdybyśmy mieli najlepszy zespół w lidze, to Bednarz miał by prawo chodzić po trybunie i wskazywać palcem komu daje zakaz stadionowy? Bo nie rozumiem, co poziom drużyny ma wspólnego z wrzucaniem setek karnetowiczów do jednego wora...
Dwa, jakiekolwiek fakty by nie brać pod uwagę nie mamy najsłabszego zespołu w lidze....
|
Ano to, ze po skandalicznie slabym meczu naszego zespolu z Ruchem prezes klubu wydaje dlugachne oswiadczenie na temat dwoch czy trzech rac na boisku... rozpoczyna histerie jakby wyladowaly tam co najmniej komety

jednak na przyklad mojej uwagi od istoty problemu nie odwrocil.