Wyświetl pojedynczy post
universe
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4685
Stary 06.04.2014, 17:08
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że gdybyśmy mieli najlepszy zespół w lidze, to Bednarz miał by prawo chodzić po trybunie i wskazywać palcem komu daje zakaz stadionowy? Bo nie rozumiem, co poziom drużyny ma wspólnego z wrzucaniem setek karnetowiczów do jednego wora...

Dwa, jakiekolwiek fakty by nie brać pod uwagę nie mamy najsłabszego zespołu w lidze....

Ano to, ze po skandalicznie slabym meczu naszego zespolu z Ruchem prezes klubu wydaje dlugachne oswiadczenie na temat dwoch czy trzech rac na boisku... rozpoczyna histerie jakby wyladowaly tam co najmniej komety jednak na przyklad mojej uwagi od istoty problemu nie odwrocil.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując