Konrad. napisał(a):

Dlatego że idioci są po obu stronach.
Jaką sobie środowisko kibicowskie sytuacje wypracowało taką ma. Bednarz wyznaczył granicę finansową, kibice swoim zachowaniem wyznaczyli jej fizyczny przebieg. A teraz narzekania że jest ona w debilnym miejscu.
wiesniak84 napisał(a):

|
ad3. takie sa reguly pseudodemokracji bo tak samo oplacamy wszyscy mordercow, pedofilow, najebanych kierowcow czy zlodziei z rzadu
|
Sprytne
Ale trochę wyprostujmy - profity a nie reguły

Profity dla mordercow, pedofilow, najebanych kierowcow czy zlodziei z rzadu czy kiboli.
Oczywiście, z profitów należy korzystać ale nie należy zapominać dzięki komu/czemu się je ma.
wiesniak84 napisał(a):

|
Ogolnie co do rac i ich wystrzeliwania spoza stadionu. Na chwile wczuje sie w role antagonistow ludzi z C. Moim zdaniem lepiej by bylo miec ich wszystkich w jednym miejscu na trybunie C bo jak juz rozpatrujemy stopnie ryzyka to co lepiej: zeby odpalali sobie race na C i jak dotad nikomu zadna krzywda sie nie dziala czy lepiej zwiekszac ryzyko?
|
Jakie ryzyko? Odpalenia (statystycznie) bezpiecznych rac

Czy Bednarz prosiłby o przeniesienie rac na Zawiszę jakby uważał że jest to niebezpieczne dla stadionu czy kibiców? Weź pomyśl.