Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4679
Stary 06.04.2014, 12:59
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ten kraj zwariował...
Dlatego że idioci są po obu stronach.
Jaką sobie środowisko kibicowskie sytuacje wypracowało taką ma. Bednarz wyznaczył granicę finansową, kibice swoim zachowaniem wyznaczyli jej fizyczny przebieg. A teraz narzekania że jest ona w debilnym miejscu.

wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
ad3. takie sa reguly pseudodemokracji bo tak samo oplacamy wszyscy mordercow, pedofilow, najebanych kierowcow czy zlodziei z rzadu
Sprytne
Ale trochę wyprostujmy - profity a nie reguły
Profity dla mordercow, pedofilow, najebanych kierowcow czy zlodziei z rzadu czy kiboli.
Oczywiście, z profitów należy korzystać ale nie należy zapominać dzięki komu/czemu się je ma.

wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Ogolnie co do rac i ich wystrzeliwania spoza stadionu. Na chwile wczuje sie w role antagonistow ludzi z C. Moim zdaniem lepiej by bylo miec ich wszystkich w jednym miejscu na trybunie C bo jak juz rozpatrujemy stopnie ryzyka to co lepiej: zeby odpalali sobie race na C i jak dotad nikomu zadna krzywda sie nie dziala czy lepiej zwiekszac ryzyko?
Jakie ryzyko? Odpalenia (statystycznie) bezpiecznych rac
Czy Bednarz prosiłby o przeniesienie rac na Zawiszę jakby uważał że jest to niebezpieczne dla stadionu czy kibiców? Weź pomyśl.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 06.04.2014 o godz. 13:03.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując