|
Ja wlasnie sie przymierzam do zakupu Lumii 1020 tez tylko i wylacznie ze wzgledu na aparat. Robi zdjecia jakosci niegorszej niz wiekszosc kompaktow. Znowu nie jestem takim zapalencem fotografii zeby inwestowac w lustrzanki. To czego chce to miec dobry aparat pod reka na wszelki wypadek wiec ta Nokia wyglada pod tym wzgledem dobrze.
|