A ten wspaniały "trener" do dzisiaj nie chce oddać pieniędzy z premii za kupione mecze

i do tego bardzo denerwuje sie na tych co go o to pytają

Co do Petrescu. Pamiętam taki mecz na Wisle, że Zagłębie LUbin miało nas tu zjeść na surowo, efekt był taki, ze Wisła wygrała 2:0, a lubinianie nawet nie pierdnęli w tym meczu, zostali zabiegani, wręcz stłamszeni.
A ktos pytał dlaczego został zwolniony ? Popytaj sie Kapki, i róznych zaprzyjaźnionych menagerów, którzy nie mogli wtedy za bardzo kręcić swoich wałów bo Petrescu miał za silna osobowośc aby dać sobie wcisnąć róznych wynalazków Zdzicha. Został więc obalony i Zdzicho wrócił do interesów.