Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 05.04.2014, 22:52
Dobrze że mamy już utrzymanie.

O tym meczu najlepiej zapomnieć.
Jedyny na plus to Burliga, głównie za świetne dogranie do Garguły. Całość wyglądała jak mecz dwóch kandydatów do spadku. Gdyby nie pewne miejsce w "ósemce", nie wyglądałoby to zbyt różowo.
Do kompletu brakuje nam jeszcze obskoczyć w....... z Podbeskidziem...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.04.2014 o godz. 22:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując