szprotson napisał(a):

No ale sam napisałeś ze brak normalnego trenera. Zaproponuj coś.
a TY piszesz ze od tego są władze klubu. No więc władze zatrudniły Smudę....
|
Zatrudniły i widzimy, że grają jak patałachy, przegrywają z ostatnimi zespołami w lidze. W 6 meczach 2 pkt. ! Zaproponuję jak wezmą mnie na etat, za takie pieniadze jak sami biorą. chcesz, zebym wyręczał Bednarza
