Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 05.04.2014, 21:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
No ale sam napisałeś ze brak normalnego trenera. Zaproponuj coś.
a TY piszesz ze od tego są władze klubu. No więc władze zatrudniły Smudę....
Zatrudniły i widzimy, że grają jak patałachy, przegrywają z ostatnimi zespołami w lidze. W 6 meczach 2 pkt. ! Zaproponuję jak wezmą mnie na etat, za takie pieniadze jak sami biorą. chcesz, zebym wyręczał Bednarza
Odpowiedz cytując