Gwiaździsty napisał(a):

Od tego kogo zatrudnić sa władze klubu. Jak widać juz gołym okiem Smuda sobie nie radzi z przygotowaniem zespołu do rundy wiosennej, nie potrafi tak przygotować zespołu to rundy rozstrzygającej żeby dobrze grać. Dzisiejsza porażka z czerwona latarnią jest najlepszym dowodem jego trenerskiej indolencji.
Z polską mysla szkoleniową to moze grać sobie Podbeskidzie, jak chce sie osiagnąć coś wiecej to takim panom z naszej trenerskiej karuzeli sie dziekuje. Oni nie potrafia nauczyć taktyki, co najwyzej żygania w tuje.
Ze Smudą może być juz tylko gorzej.
|
No ale sam napisałeś ze brak normalnego trenera. Zaproponuj coś.
a TY piszesz ze od tego są władze klubu. No więc władze zatrudniły Smudę....