Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4673
Stary 05.04.2014, 20:59
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Nie bez przesady z tymi latami ...
Ale paradoksalnie człowiek im mu mniej życia zostaje tym bardzie je sobie ceni ..
Mogę się założyć, że Ty w wieku 40 lat będziesz miał nieco zmienioną hierarchię wartości.
Można powiedzieć chcą się młodzi bić ich sprawa ...
no nie do końca ...
1. młodzi ludzie nie zawsze są świadomi następstw
2. poszkodowanym może być gość który przemocy nigdy nie używa ...
3. leczyć delikwentów będziemy wszyscy...

Kierowca zawodowy , jeździ bo musi zarabiać na życie ... a wypadki nie są efektem działań zamierzonych
Oczywiście świadome przekraczanie podwójne prędkości czy jazda z 2 promilami to wg mnie takie samo zwiększanie ryzyka jak ustawki kibiców.
ad1. oczywiscie z tym sie zgadzam ale tego sie nie zmieni taka juz jest mlodosc, ludzie sie ucza na wlasnych doswiadczeniach a jakie wnioski z nich wyciagaja to juz ich wlasna prywatna sprawa
ad2. ok niech bedzie, ze i tu sie zgodze ale to tak jak w codziennosci, wyodrebniajac sprawy kibicowskie czyz nie?
ad3. takie sa reguly pseudodemokracji bo tak samo oplacamy wszyscy mordercow, pedofilow, najebanych kierowcow czy zlodziei z rzadu

Ogolnie co do rac i ich wystrzeliwania spoza stadionu. Na chwile wczuje sie w role antagonistow ludzi z C. Moim zdaniem lepiej by bylo miec ich wszystkich w jednym miejscu na trybunie C bo jak juz rozpatrujemy stopnie ryzyka to co lepiej: zeby odpalali sobie race na C i jak dotad nikomu zadna krzywda sie nie dziala czy lepiej zwiekszac ryzyko?

Poza tym dziwi mnie, ze tyle placzu nt rac nie bylo jak ostatnio lewaczki z Belgii do nas zawitaly i rzucaly w ludzi z G racami a teraz nagle wielki ambaras.
Odpowiedz cytując