Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 05.04.2014, 20:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
[...]Zapraszam do dyskusji
Sorry nie wiedziałem, że to był żart.

zaproszenie było do dyskusji o meczu Widzew-Wisła a nie o d... Maryni (FraMat)

W takim razie ten post także możesz wyciąć, wraz z dwoma tysiącami pozostałych (JEDREK76)
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 05.04.2014 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując