FraMat napisał(a):

[...]Zapraszam do dyskusji
|
Sorry nie wiedziałem, że to był żart.
zaproszenie było do dyskusji o meczu Widzew-Wisła a nie o d... Maryni (FraMat)
W takim razie ten post także możesz wyciąć, wraz z dwoma tysiącami pozostałych (JEDREK76)